Оксфордський університет заявив про початок випробування вакцини проти COVID-19 на людях

285
1 хвилина
Оксфордський університет заявив про початок випробування вакцини проти COVID-19 на людях
Оксфордський університет заявив про початок випробування на людях своєї експериментальної вакцини проти COVID-19. Як повідомляє Bloomberg, її розробка здійснювалась партнерстві індійським інститутом, найбільшим в світі виробником вакцин

Вакцина була розроблена британською компанією SpyBiotech, заснованою в Оксфорді в 2017 році дослідниками, які працювали разом з Адріаном Хіллом і Сарою Гілберт в Інституті Дженнера при університеті.

Експериментальна вакцина SpyBiotech, одна з кількох десятків вакцин, що проходять випробування на людях по всьому світу, почала надходити для добровольців в рамках фази I / II випробування в Австралії.

Вакцина використовує вірусоподібні частку антигену гепатиту В в якості носія, використовуючи запатентовану компанією SpyCatcher / SpyTag технологію «суперклею», щоб прикріпити спайковий білок коронавіруса для індукції імунної відповіді. Вірусоподібні частки десятиліттями використовувалась в ліцензованій вакцині проти гепатиту B. Технологія SpyBiotech дозволяє пов'язувати антигени з вірусоподібними частками таким чином, щоб підвищити стабільність і ефективність, повідомляє видання.

SpyBiotech має ексклюзивну ліцензійну угоду з Інститутом сироватки Індії на вакцину.

SpyBiotech залучила 15 млн фунтів ($19,8 млн) фінансування від інвесторів, включаючи GV (раніше Google Ventures) і Oxford Sciences Innovation.

Читайте також: В Миколаєві посилили карантин
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...