Норвегія скоротила інтервал між другою та третьою дозами вакцини від COVID-19

117
1 хвилина
Норвегія скоротила інтервал між другою та третьою дозами вакцини від COVID-19
Норвегія скоротила інтервал між введенням другої та третьої дози вакцини проти коронавірусу. Таке рішення опублікував увечері у понеділок уряд країни.

«Уряд змінює інтервал між другою та третьою дозами з шести до п’яти місяців для всіх віком від 45 років, дорослих із серйозними основними захворюваннями та працівників органів охорони здоров’я та соціальних послуг», — йдеться у повідомленні.

Раніше інтервал був скорочений для вікової групи від 65 років. Норвегія планує запропонувати всьому дорослому населенню країни третю дозу вакцини від коронавірусу до Великодня (у Норвегії святкуватимуть 17 квітня).

У країні з 25 вересня було знято більшість внутрішніх коронавірусних обмежень. Проте вже через місяць влада прийняла рішення не йти на подальше скасування обмежувальних заходів, а потім оголосила про введення додаткових заходів на національному рівні, включаючи часте тестування тих, хто проживає під одним дахом, та використання COVID-сертифікатів.

2 грудня уряд Норвегії ухвалив рішення запровадити нові обмеження у столичному та низці інших регіонів країни на тлі поширення нового штаму коронавірусу «Омікрон». На цей момент дві дози вакцини від коронавірусу отримали 70% жителів країни старше 12 років. Проте кількість заражень у країні продовжує зростати.

Читайте також: Австрія готується до виходу із загального локдауну з 13 грудня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...