МОЗ очікує до 50% зниження кількості інфікованих коронавірусом під час жорсткого карантину

195
1 хвилина
МОЗ очікує до 50% зниження кількості інфікованих коронавірусом під час жорсткого карантину
У Міністерстві охорони здоров’я розраховують на зниження кількості випадків COVID-19 до 50% під час введення жорстких карантинних заходів з 8 по 24 січня. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

«Якщо говорити, де найбільше інфікуються громадяни, то в першу чергу — це будь-яке масове скупчення людей, особливо там, де не дотримуються відповідних заходів безпеки й відстань між людьми менше ніж півтора метра...» — розповів Степанов.

За його словами, наприклад, на західній Україні великі спалахи COVID-19 можна було бачити після весіль з великою кількістю людей.

«Звертаюся до вас, шановні українці, щоб з 8 по 24 січня були виконанні всі ті правила, які будуть встановлені на території України, і ми розраховуємо на ефект не менше ніж 40-50%, до 50% зниження кількості інфікованих за цей період», — зазначив Степанов.

Нагадаємо, уряд підтримав введення жорстких карантинних заходів для боротьби з поширенням COVID-19 в Україні з 8 по 24 січня 2021 року. Крім того, уряд продовжив режим НС по всій країні до 28 лютого.

Читайте також: Шмигаль розповів про варіанти вакцинації від COVID-19 в Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...