МОЗ не збирається скасовувати січневий локдаун попри зниження кількості випадків COVID-19

2809
1 хвилина
МОЗ не збирається скасовувати січневий локдаун попри зниження кількості випадків COVID-19
Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) не збирається скасовувати локдаун у січні попри зниження захворюваності на COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу.

«Те, що стосується проведення жорсткого карантину з 8 січня по 24 січня, ми не збираємося, як Міністерство охорони здоров’я, вносити відповідні зміни щодо скасування його», – сказав Степанов.

Він відзначив, що попри зменшення офіційно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, за прогнозами МОЗ після новорічних свят відбудеться збільшення кількості хворих на COVID-19.

Також, Степанов нагадав, що в січні-лютому відбувається традиційне зростання кількості хворих на грип та ГРВІ.

«Хворі на грип мають такі ж самі ускладнення, як і хворі на COVID-19, і для нас дуже важливо підійти до цього збільшення кількості хворих на грип із максимальним зниженням навантаженості на медичну систему, з мінімальною кількістю хворих на COVID-19. Це дуже важливо, тому що наша медична система повинна завжди надавати всім необхідну медичну допомогу і не працювати в наднапруженому режимі, в якому вона працювала», – сказав Степанов.

Читайте також: У Франції схвалили застосування вакцини Pfizer і BioNTech
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...