МОЗ не рекомендуватиме впроваджувати жорсткий карантин до кінця грудня – Степанов

244
1 хвилина
МОЗ не рекомендуватиме впроваджувати жорсткий карантин до кінця грудня – Степанов
Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) рекомендує впроваджувати жорсткий карантин на початку наступного року, щоб забезпечити роботу медичної системи в пік сезонних захворювань наприкінці січня і в лютому. Про це заявив міністр Максим Степанов на брифінгу в Києві в п'ятницю.

«Наразі ми, як Міністерство охорони здоров'я, не рекомендуватимемо впроваджувати жорсткий карантин до кінця грудня, оскільки бачимо стабільний приріст нових випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків», – сказав він.

«Можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке наразі на неї є у зв'язку з COVID-19», – додав міністр.

Степанов зазначив, що є дані й закони епідеміології, і всі лікарі розуміють, що наприкінці січня і впродовж лютого очікується пік захворюваності на грип, що також призведе до серйозного навантаження на українську медичну систему.

«Саме тому до цього періоду треба підійти з мінімально можливими цифрами захворюваності та госпіталізованих із COVID-19», – пояснив глава МОЗ.

Читайте також: В Україні зменшилася заповненість ліжок для пацієнтів із COVID-19

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...