МОЗ має намір внести препарат українського походження до протоколів лікування COVID-19

256
1 хвилина
МОЗ має намір внести препарат українського походження до протоколів лікування COVID-19
Міністерство охорони здоров'я України має намір внести препарат «Біовен» (виробництва ТОВ «Біофарма плазма») до протоколу лікування пацієнтів із COVID-19 і закуповувати його централізовано, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час пресбрифінгу в Києві в середу 7 жовтня.

«Ми продовжуємо додавати в протокол лікування COVID-19 лікзасоби, які ми закуповуємо централізовано, наприклад «Ремдесивір». Окрім цього, вчора завершилися клінічні випробування імуноглобулінів, зокрема препарату українського походження «Біовен». Наша група, яка формує протоколи, планує внести цей препарат до протоколу лікування. Ми вже знайшли джерело, з якого профінансуємо й закупимо централізовані імуноглобуліни», – сказав він.

Міністр додав, що вартість процесу лікування одного хворого з важким перебігом хвороби становить від 45 000 грн.

Окрім цього, Степанов зазначив, що, за даними МОЗ, кількість лікарів, які хворіють COVID-19, скоротилася до 5% загальної кількості таких пацієнтів з 20% у квітні.

«Станом на середу кількість померлих медпрацівників становить 132 людини. Ми істотно скоротили кількість медиків, які хворіють COVID-19. На початку квітня їх кількість становила до 20% від загальної кількості хворих, зараз це не більше ніж 5%. Щодо виплат сім'ям померлих медиків, це питання в компетенції Фонду соцстрахування», – сказав він.

Читайте також: Виборці з COVID-19 зможуть проголосувати у лікарнях або вдома
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...