МОЗ хоче підвищити тариф на екстрену медичну допомогу в 2,5 раза

2017
1 хвилина
МОЗ хоче підвищити тариф на екстрену медичну допомогу в 2,5 раза
Міністерство охорони здоров'я пропонує на наступний рік закласти тариф на надання екстреної медичної допомоги в розмірі 412 грн (на зміну 164 грн).

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу в середу, 16 вересня.

«Зараз тариф на надання екстреної медичної допомоги — це 164 грн. На наступний рік ми запропонували, щоб цей тариф становив 412 грн — це в два з половиною раза вище. Яким чином ми підходили до цих розрахунків? Серйозною, значною складовою є заробітна плата. Ми порахували заробітну плату — та, яка повинна бути, адже ми зараз бачимо велику проблему в кадровому забезпеченні в деяких областях. Люди просто звільняються з цієї роботи — це стосується і фельдшерів, і лікарських бригад», — розповів Степанов.

При цьому він зазначив, що для підвищеного тарифу на надання екстреної меддопомоги мають бути і відповідні індикатори якості.

«Перше — це час проїзду (швидкої допомоги — ред.). Якщо сьогодні по країні тільки в 31% випадку, тобто 31% доїжджає повністю в терміни, які встановлені в державі, то на наступний рік (уже в індикаторі якості) — ми закладаємо, щоб це вже було не менше 60%, у 2022 році — ми вже закладаємо 75%, і на 2023 рік — не менше 85%», — пояснив глава МОЗ.

Читайте також: Глава МОЗ обговорив із мерами ситуацію щодо карантину
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...