МОЗ із наступного тижня розпочне перевірки регіонів щодо вакцинальної кампанії

76
1 хвилина
МОЗ із наступного тижня розпочне перевірки регіонів щодо вакцинальної кампанії
Міністерство охорони здоров'я з наступного тижня почне здійснювати візити до регіонів із метою контролю за вакцинальною кампанією проти COVID-19. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, пише Інтерфакс-Україна.

«З наступного тижня розпочнуться моніторингові візити до областей України, метою яких є проаналізувати стан проведення вакцинальної кампанії. Оскільки дуже часто з’являються повідомлення або про відмову робити щеплення без декларації, або про вакцинацію людей, які не передбачені дорожньою картою. Кожен конкретний випадок порушення алгоритмів розглядатимуть у Міністерстві охорони здоров’я», — сказав він.

Ляшко додав, що з початку кампанії в Україні проти COVID-19 здійснили 822,196 тис. вакцинацій, із них за четвер — 37,967 тис.

Заступник міністра зазначив, що вакцинація другими дозами розпочнеться 9 травня для тих, хто з 18 квітня вакцинувалася препаратом Pfizer, 11 травня для тих, хто вакцинувався CoronaVac із 13 квітня, і 19 травня для тих, хто вакцинувався AstraZeneca Covishield з 24 лютого.

Читайте також: З «червоної» зони виводять ще дві області
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...