МОЗ Чехії планує запровадити обов'язкову вакцинацію пенсіонерів

125
1 хвилина
МОЗ Чехії планує запровадити обов'язкову вакцинацію пенсіонерів
Міністерство охорони здоров'я Чехії до кінця поточного тижня випустить розпорядження про обов'язкову вакцинацію від коронавірусу пенсіонерів та представників низки професій. Про це повідомив у понеділок журналістам голова відомства Адам Войтех.

«Розпорядження МОЗ про обов’язкову вакцинацію має бути опубліковане до кінця поточного тижня у зведенні законодавчих актів республіки», — зазначив Войтех.

Міністр повідомив, що у понеділок уряд підтримав кроки відомства з реалізації планів шляхом вакцинації убезпечити від коронавірусу мешканців країни віком від 60 років, а також медиків, співробітників служб соціальної опіки, пожежників та поліцію. Обов'язкову вакцинацію їм буде треба буде пройти з 1 березня наступного року.

МОЗ випускає це розпорядження у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації в Чехії. Республіка, населення якої становлять близько 10,7 млн ​​жителів, у перерахунку на кількість мешканців вийшла на одне з перших місць за кількістю нових випадків зараження коронавірусом у ЄС.

Представники майбутньої влади вже розкритикували це рішення. Боротьбу з вірусом вони мають намір вести посиленням адміністративних санкцій щодо порушників заходів епідеміологічної безпеки, що діють у країні, включно з обов'язковим носінням медичних масок у громадських місцях.

Читайте також: Суд Словенії визнав незаконною обов'язкову вакцинацію держслужбовців
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...