Мобільні команди психіатричної допомоги з липня почнуть працювати в Україні

16
2 хвилини
Мобільні команди психіатричної допомоги з липня почнуть працювати в Україні
З 1 липня в Україні в межах пакету психіатричної допомоги, що надається мобільними мультидисциплінарними командами, розпочнуть роботу мобільні команди психіатричної допомоги, тариф за роботу однієї мобільної команди становитиме 50,535 тис. грн на місяць. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, з посиланням на Національну службу здоров'я України (НСЗУ) на сайті в четвер.

Згідно з повідомленням, пацієнт із психіатричними захворюваннями зможе отримувати допомогу на дому після завершення гострого перебігу хвороби.

«Мобільна мультидисциплінарна команда виїжджатиме до пацієнта і надаватиме йому допомогу за місцем перебування відповідно до індивідуального плану лікування. Для отримання інформації з цього пакету потрібно мати направлення сімейного лікаря, педіатра, з якими підписано декларацію, або направлення лікаря-психіатра або лікаря-психіатра дитячого», — уточнює НСЗУ.

За інформацією НСЗУ, в межах пакету мобільної психіатричної допомоги безоплатними для пацієнта будуть медпослуги з психіатричного огляду і допомоги, складання індивідуального плану лікування і реабілітації (із залученням самого пацієнта або його законного представника), проведення необхідних психодіагностичних тестів у динаміці, контроль за станом пацієнта, амбулаторні візити до одужання або стійкої ремісії.

Мобільна команда також визначить потребу у фармакотерапії, призначатиме медикаментозне лікування і, за необхідності, направлятиме на стаціонарне лікування або отримання паліативної допомоги.

Читайте також: У Львові продовжили посилений карантин до 19 квітня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...