Міжнародні COVID-сертифікати можна згенерувати на порталі Дія

1883
2 хвилини
Міжнародні COVID-сертифікати можна згенерувати на порталі Дія
На порталі Дія можна згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про вакцинацію. Для цього потрібен буде лише електронний підпис. Діяти COVID-сертифікат буде 365 днів, повідомляє пресслужба МОЗ України.

«Чим більше людей отримають щеплення, тим менша ймовірність настання „червоного“ рівня епідемічної небезпеки. Вакцинація — це єдиний спосіб захистити себе від небезпечної хвороби та залишити жорсткі обмеження в минулому. Вакцинація двома дозами дозволяє отримати міжнародний COVID-сертифікат на рік, а це, крім захисту вашого здоров’я, надає вам і певний бонус — можливість подорожувати різними країнами в умовах пандемії», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров додає, що згенерувати сертифікат можна і на порталі Дія. Так українці, що не мають ID-картки або закордонного біометричного паспорта, або Дія.Підпису, зможуть отримати сертифікат та подорожувати з ним. 

Згенерувати COVID-сертифікат можна буде в декілька кліків. Потрібно авторизуватися на порталі Дія та вибрати послугу «Згенерувати COVID-сертифікат». Підписати кваліфікованим електронним підписом заяву на отримання сертифіката, якою ви дозволяєте ЕСОЗ передати Дії медичні дані для COVID-сертифіката. Для підпису на порталі можна скористатися як Дія.Підписом, який згенеровано в застосунку Дія, так і будь-яким іншим електронним підписом.

Після отримання вашого підпису під Повідомленням про згоду надати медичні дані Дія надсилає запит в Електронну систему охорони здоров’я і формує сертифікат у форматі PDF. Його можна роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні чи іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрана.

Читайте також: ВООЗ зібрала нову команду для розслідування походження COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...