Місцева влада в Івано-Франківській області вимагає скасування «червоної» зони

17
1 хвилина
Місцева влада в Івано-Франківській області вимагає скасування «червоної» зони
Коломийська міська рада звернулася до Кабінету міністрів з вимогою скасувати «червону» зону в Івано-Франківській області, пише LB.

«Ми, депутати Коломийської міської ради, звертаємо Вашу увагу на те, що більше місяця на території Івано-Франківської області та Коломийської громади, зокрема, запроваджено карантинні обмеження „червоного рівня“ та встановлено жорсткі протиепідеміологічні обмеження. Ми свідомі того, що це рішення було вимушеним і дозволило стабілізувати ситуацію з перебігом коронавірусної хвороби COVID-19. Станом на сьогодні, ситуація з рівнем захворюваності у громаді стабілізована. Кількість хворих суттєво скоротилась, проводиться активна інформаційна кампанія щодо вакцинації», — йдеться у зверненні, яке опубліковано на сайті міськради.

Депутати заявили, що карантинні обмеження боляче вдарили по малому та середньому бізнесу, від податків якого сильно залежить бюджет громади.

«Тому звертаємось до Вас з проханням якомога швидше скасувати карантинні обмеження „червоного рівня“ для Івано-Франківської області та дозволити роботу бізнесу, а також відновити регулярні транспортні перевезення. Крім того, просимо переглянути перелік обмежень „червоної зони“, врахувавши позицію дрібного та середнього бізнесу», — сказано в заяві.

У понеділок, 12 квітня, на позачергову сесію збирається також міська рада Івано-Франківська.

Читайте також: Мобільні команди психіатричної допомоги з липня почнуть працювати в Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...