«МАУ» просить внести авіаперсонал у першу чергу програми вакцинації

242
2 хвилини
«МАУ» просить внести авіаперсонал у першу чергу програми вакцинації
Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» наполягає на необхідності внесення Кабінетом Міністрів України та Міністерством охорони здоров’я України пілотів і бортпровідників до переліку ключових професій, для яких передбачена першочергова вакцинація від COVID-19, відповідно до чинних міжнародних норм. Про це пише Інтерфакс-Україна. 

Як зазначається в повідомленні «МАУ» в середу, нещодавно керівники п’яти міжнародних організацій, а саме Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО), Міжнародної організації праці (МОП), Міжнародної морської організації (ІМО), Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) підписали заяву, в якій закликають уряди визначити пріоритетними членів екіпажу авіакомпаній у своїх національних програмах вакцинації.

Проте досі план імунізації населення України від COVID-19, розроблений Міністерством охорони здоров’я, так і не передбачає першочергової вакцинації авіаційного персоналу.

«Вакцинація пілотів та бортпровідників у період боротьби з пандемією COVID-19 є стратегічно необхідною. Цей крок важливий і для збереження кадрового потенціалу авіації, і з точки зору посилення захисту від поширення вірусу, який понад рік тримає авіаринок на колінах. З огляду на це ми в „МАУ“ готові виступати не інакше, як амбасадорами вакцинації в Україні», — зазначив СЕО компанії Євген Дихне, цитує пресслужба.

«МАУ» при цьому зазначає, що Україна взяла на себе зобов’язання в рамках конвенцій Міжнародної асоціації повітряного транспорту (ІАТА) дотримуватися її нормативів та рекомендацій. ІАТА, у свою чергу, розділяє заклик до вакцинації льотного персоналу цивільної авіації у пріоритетному порядку.

Читайте також: Україна домовилася про постачання 10 млн доз вакцин Pfizer — Зеленський
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...