Ляшко прокоментував можливість повернення жорсткого карантину

237
1 хвилина
Ляшко прокоментував можливість повернення жорсткого карантину
Якщо українці будуть постійно дотримуватися усіх необхідних протиепідемічних заходів, то повернення тотального карантину в Україні бути не повинно.

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю «Радіо НВ».

«Давайте дотримуватися протиепідемічних норм: носіння маски, соціальна дистанція, миємо руки. Бізнес повинен створити умови для того, щоб люди могли спокійно пересуватися, і якщо це ресторани, розміщуватися за півтора метри один від одного. За таких умов, якщо ми всі будемо дотримуватися, ніякого жорсткого локдауну не повинно бути»,— сказав Ляшко.

В той же час, він підкреслив, що межею в цьому питанні є заповненість ліжок, відведених хворим на коронавірусну хворобу.

«Межа — заповненість ліжок. Коли система охорони здоров’я буде на межі колапсу, коли окрім COVID-19, у нас ще є велика кількість людей з інфарктами та інсультами, а також іншими захворюваннями, коли невідкладна допомога повинна надаватися вже зараз», — додав Ляшко.

За його словами, наразі в Україні заповненість ліжок, відведених для хворих на коронавірусну хворобу — на межі 50%, але динаміка різниться в кожному регіоні.

Читайте також: Зеленський заявив, що в Україні почалася друга хвиля коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...