Країни «четвірки» планують пожертвувати 1,2 млрд доз вакцини від коронавірусу

44
2 хвилини
Країни «четвірки» планують пожертвувати 1,2 млрд доз вакцини від коронавірусу
Країни QUAD (Чотиристороннього діалогу з безпеки) Австралія, Індія, США і Японія мають намір пожертвувати понад 1,2 млрд доз вакцини проти коронавірусної інфекції в рамках програми Quad Vaccine Partnership. Про це йдеться в спільній заяві країн «четвірки», поширеній МЗС Індії.

«Як країни „четвірки“ ми взяли на себе зобов'язання пожертвувати понад 1,2 млрд доз вакцини на додаток до тих, які ми профінансували через COVAX. На сьогодні ми поставили майже 79 млн доз безпечних і ефективних вакцин в Індо-Тихоокеанський регіон», — йдеться в документі.

У документі вказується, що Японія має намір виділити $3,3 млрд в рамках програми позики екстреної підтримки для реагування на кризу COVID-19, Японія також продовжить допомагати країнам регіону закуповувати безпечні, ефективні вакцини гарантованої якості. Австралія надасть грант у розмірі $212 млн на закупівлю вакцин для країн Південно-Східної Азії та Тихоокеанського регіону. Крім того, Австралія виділить $219 млн на підтримку розгортання вакцини «останньої милі» (доставка препаратів у віддалені райони).

«Ми також зміцнимо нашу співпрацю в галузі науки та техніки, в областях клінічних випробувань і геномного нагляду, щоб ми могли прискорити наші зусилля з припинення цієї пандемії та зміцнення безпеки охорони здоров'я», — вказується в документі.

Чотиристоронній діалог (Quadrilateral Security Dialogue, Quad) був заснований у 2007 році як механізм взаємодії в Азійсько-тихоокеанському регіоні та зоні Індійського океану. Перша зустріч керівників зовнішньополітичних відомств Австралії, Індії, США і Японії пройшла у вересні 2019 року в Нью-Йорку.

Читайте також: В Україні понад 140 шкіл перевели на дистанційне навчання
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...