Кличко розповів, як працюватимуть школи та дитсадки у Києві під час локдауна

3552
1 хвилина
Кличко розповів, як працюватимуть школи та дитсадки у Києві під час локдауна
Київські школи підуть на зимові канікули з 25 грудня 2020 року, а з 11 січня 2021 року перейдуть на навчання у дистанційному режимі під час локдауна. Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

«Усі школи Києва з 25 грудня мають піти на зимові канікули, що триватимуть до 11 січня. Після цього школи розпочнуть навчання у дистанційному режимі. Департамент освіти Київської міської державної адміністрації вже розробив план навчання. Також ми продовжуємо транслювати онлайн-уроки на каналі “Київ"», — сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що такі ж уроки будуть підготовлені і на загальнодержавному рівні.

«Заклади професійно-технічної освіти підуть на канікули трошки пізніше — з 31 грудня по 15 січня. Другий семестр вони розпочнуть також у дистанційному форматі з 18 по 24 січня. В разі продовження локдауна, якщо уряд продовжить таке рішення, ми будемо вимушені продовжити дистанційне навчання в школах та в закладах професійно-технічної освіти. Що стосується дитячих садків — вони будуть працювати у звичайному режимі», — додав міський голова.

Читайте також: США допоможуть Україні з вакцинацією від COVID-19 — посольство
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...