Кількість летальних випадків від COVID-19 в Європі може перевищити 2 млн до 2022 року

37
2 хвилини
Кількість летальних випадків від COVID-19 в Європі може перевищити 2 млн до 2022 року
Кількість летальних випадків від наслідків зараження коронавірусом у Європі до березня 2022 року за збереження нинішніх тенденцій може перевищити 2 мільйони. Про це повідомляє пресреліз регіонального Європейського бюро ВООЗ.

«До березня 2022 року в Європейському регіоні від COVID-19 може загинути понад 2 млн осіб, — йдеться в повідомленні. — Минулого тижня кількість зареєстрованих смертей від COVID-19 зросла майже до 4 200 день, удвічі з 2 100 наприкінці вересня. Тим часом загальна зареєстрована кількість смертей від вірусу перевищила 1,5 мільйона у 53 країнах регіону». У ВООЗ наголосили, що сьогодні «COVID-19 є причиною смерті номер один у Європі та Центральній Азії».

Експерти ВООЗ називають три основні фактори, що сприяють швидкому поширенню COVID-19. По-перше, у Європі домінує украй заразний штам «Дельта» SARS-CoV-2. По-друге, у багатьох країнах скасовують обмеження. По-третє, більшість жителів ще не вакциновано.

Експерти попереджають, що країни Європи чекає «високе чи екстремальне навантаження» на систему охорони здоров’я. Вони закликають проводити вакцинацію та ревакцинацію населення, а також вживати профілактичних заходів: носити маски, мити руки, провітрювати приміщення, дотримуватися дистанції між людьми.

Важливим інструментом у боротьбі з пандемією може стати впровадження covid-сертифікатів, вважають у регіональному бюро ВООЗ. «У всіх нас є можливість допомогти та запобігти непотрібним трагедіям і загибелі людей, а також обмежити подальші потрясіння для суспільства і бізнесу цього зимового сезону», — наводяться в заяві слова директора ВООЗ для Європи Ганса Клюге.

Читайте також: Ефективність індійської вакцини від COVID-19 виявилася нижчою за 50%
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...