Кабмін затвердив жорсткий карантин з 8 по 24 січня

226
1 хвилина
Кабмін затвердив жорсткий карантин з 8 по 24 січня
Кабінет міністрів України (КМУ) затвердив введення повного локдауну з 8 по 24 січня, щоб стримати розповсюдження коронавірусу і сезонних грипу та ГРВІ.

«До кінця року залишилось три тижні, і на цей період уряд вирішив не вводити жорсткий карантин, медична система, за даним МОЗ, витримує ту кількість хворих, які є наразі. Ми більше трьох тижнів говорили з представниками бізнесу, з місцевою владою, з епідеміологами, аби була консолідована позиція та підтримка рішень уряду України. За результатами наших переговорів було ухвалено рішення про те, що з 8 до 24 січня включно в Україні будуть запроваджені посилені карантинні обмеження, назвемо їх «зимові канікули заради безпеки», – сказав у вступному слові прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Також Шмигаль запевнив, що на час посилення карантину продовжить працювати громадський транспорт, щоби люди могли дістатися на роботу.

Карантин та режим надзвичайної ситуації на території України продовжено до 28 лютого 2021 року.

Також була продовжена робота закладів харчування до 23:00, проте, з забороною проведення розрахункових операцій до 22:00. Також закладам буде дозволено працювати новорічну ніч до 01:00.

Читайте також: Ситуація з поширенням коронавірусу в Україні стабілізувалася – Степанов
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...