Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації до 31 грудня

2673
1 хвилина
Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації до 31 грудня
Кабінет міністрів на засіданні в середу, 28 жовтня, продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до кінця року через епідемію коронавірусу.

«У світі та в Україні рівень захворюваності на COVID-19 зростає. Тому ми продовжуємо посилену роботу всіх служб, залучених до запобігання поширенню захворювання. Уряд також продовжить тісну координацію своїх дій із місцевою владою», — повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі.

Режим надзвичайної ситуації в Україні ввели в березні цього року. У Кабміні пояснили, що надзвичайна ситуація — це порушення нормальних умов життя і діяльності людей, викликане епідемією, катастрофою або стихійним лихом. Під час надзвичайної ситуації посилюється робота служб цивільного захисту населення і інших відомств, які борються з коронавірусом.

Важливо відрізняти надзвичайну ситуацію від надзвичайного стану: під час введення надзвичайного стану права громадян обмежуються, при надзвичайній ситуації таких обмежень немає.

За минулу добу в Україні виявили 7474 випадків коронавірусу, зафіксовано 165 летальних випадків, 3306 пацієнтів одужали. Загалом станом на 28 жовтня за час пандемії в Україні захворіло 363 075 осіб, з них 148 642 одужали, летальних випадків — 6755.

Читайте також: В Україні жодна область не готова до послаблення карантину
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...