Ізраїль затвердив четверту дозу вакцини для людей із групи ризику

32
1 хвилина
Ізраїль затвердив четверту дозу вакцини для людей із групи ризику
Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю схвалило четверту дозу вакцини для людей віком 18 років і старше, які страждають на супутні захворювання та перебувають у групі ризику, а також їхніх опікунів. Про це повідомила пресслужба МОЗ країни.

«Генеральний директор Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю Нахман Аш увечері в середу схвалив четверту дозу вакцини для осіб віком 18 років і старше, які страждають на супутні захворювання і перебувають у групі ризику, а також їх опікунів. Рішення було прийнято у зв’язку з даними про користь четвертої для осіб віком від 60 років і старших, які показують, що захист від зараження у порівнянні з третьою дозою зростає вдвічі, і в три-п’ять разів — від тяжкого перебігу захворювання та госпіталізації», — йдеться у заяві. «Четвертий укол вакцини робитиметься за умови, що з моменту отримання третьої дози минуло чотири місяці», — додали в міністерстві.

За даними МОЗ, одну дозу вакцини отримали 6,68 млн осіб, дві дози — 6,07 млн, три — 4,43 млн, чотири — 611 тисяч. Загальна чисельність населення країни становить 9,3 млн осіб.

Читайте також: Понад 40% жителів Грузії не хочуть вакцинуватися від коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...