Голова ВООЗ заявив, що для боротьби з пандемією потрібно допомагати Африці

1465
1 хвилина
Голова ВООЗ заявив, що для боротьби з пандемією потрібно допомагати Африці
Світова спільнота не зможе домогтися завершення пандемії коронавірусу, якщо наявні вакцини будуть використовувати як бустерні, а не будуть передані африканським країнам. Про це заявив у вівторок гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреїсус на онлайн-заході.

«Що стосується бустерів, я б знову нагадав про цифри, оскільки світ повинен усвідомити цю несправедливість», — сказав він. «Як я заявляв раніше, були використані 6,5 млрд доз вакцини. З них Африка отримала тільки 166 млн. 166 млн для 1,2 млрд людей. А 6,3 млрд — для решти світу», — підкреслив Гебреїсус.

«З огляду на, що лише 166 млн доз вакцини доставлені в Африку для 1,2 млрд осіб, починати ревакцинацію — це найгірший з кроків, які може зробити світова спільнота, — сказав гендиректор ВООЗ. — Це несправедливо і нечесно. Ми не зможемо зупинити пандемію, ігноруючи цілий континент. Континент, де немає виробничих потужностей або будь-яких інших засобів». «Тому світу слід повернутися до здорового глузду», — додав він.

«Суть проблеми в одному континенті. Займімось цим в першу чергу», — сказав Гебреїсус. «Державам неправильно переходити до застосування бустерів, коли вони жодної дози не дали Африці», — підкреслив він.

Читайте також: 123 230 людей вакциновано проти COVID-19 за добу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...