Голова МОЗ назвав три причини посилення карантину у січні

2447
1 хвилина
Голова МОЗ назвав три причини посилення карантину у січні
Жорсткий карантин у січні потрібен для того, щоб допомогти медичній системі знизити навантаження, стримати сезонне зростання хворих на грип і ГРВІ та зменшити кількість хворих на коронавірус після свят.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу в четвер, 10 грудня.

За його словами, хоч карантин «вихідного» дня трохи стабілізував ситуацію з коронавірусом, все одно добовий приріст хворих в середньому зберігається високий — близько 13 тисяч. Це створює навантаження на медсистему.

«Тобто в останні дні вона все-таки досить велика і наша медична система працює в напруженому режимі», — розповів Степанов.

Крім того, за його словами, після свят хворих може стати ще більше.

«Ми розуміємо, що проведення новорічних свят теж дасть певний спалах і збільшення кількості хворих. Є ще одна дуже важлива складова — це, починаючи з січня, у нас починається сезонне зростання кількості хворих на грип. Це у нас відбувається щороку і це додаткове серйозне навантаження на медичну систему. Саме тому сукупність всіх цих чинників призвело нас до того, що з 8 січня по 24 січня запровадити додаткове посилення карантинних заходів», — сказав Степанов.

Читайте також: У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...