Глава ВООЗ заявив про наявність умов для появи більш небезпечного штаму коронавірусу

21
1 хвилина
Глава ВООЗ заявив про наявність умов для появи більш небезпечного штаму коронавірусу
Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреїсус вважає, що зараз у світі «ідеальні умови» для виникнення більш заразного та небезпечного варіанту коронавірусу. Про це він заявив у п’ятницю під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки.

«По суті, зараз умови є ідеальними для виникнення більш заразного, небезпечнішого варіанту», — зазначив глава ВООЗ.

Він підкреслив, що широке охоплення вакцинацією населення в деяких країнах і той факт, що штам «Омікрон» викликає в цілому менш тяжкий перебіг захворювання, призвели до появи «небезпечного наративу про те, що пандемія закінчилася». «Але це не так», — констатував генеральний директор ВООЗ, нагадавши, що щотижня від коронавірусу у світі помирають майже 70 тис. людей, що системи охорони здоров'я перевантажені, а спостереження за еволюцією вірусу є недостатнім.

На думку Гебреїсуса, світова спільнота зараз має «інструменти та ноу-хау» для того, щоб покінчити з пандемією коронавірусу у 2022 році. «Припинення цієї пандемії має бути у фокусі нашої уваги», — сказав глава ВООЗ, закликавши «засвоїти уроки, яким вона вчить».

Читайте також: Глава ВООЗ заявив, що світ не готовий до нової пандемії
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...