Глава ЄК виступила за скасування обмежень на в'їзд з ЄС в США

32
1 хвилина
Глава ЄК виступила за скасування обмежень на в'їзд з ЄС в США
Глава Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляйен вважає, що необхідно якомога швидше скасувати обмеження на в'їзд громадян ЄС в США, введені раніше для стримування темпів поширення коронавірусу.

«Ми наполягаємо на тому, щоб з обох сторін застосовувалися однакові правила. Епідемічна ситуація в США і ЄС сьогодні дуже схожа», — заявила фон дер Ляйен.

При цьому вона уточнила, що Євросоюз скасував обмеження на в'їзд для жителів Сполучених Штатів ще в червні.

«Ми повинні розв’язати цю проблему якомога швидше і підтримувати контакти з нашими американськими друзями. Це не повинно тягнутися ще кілька тижнів», — уклала голова ЄК.

В середині липня президент США Джо Байден заявив, що американська влада  найближчим часом повідомить, коли скасують обмеження на в'їзд до Сполучених Штатів громадянам Європейського союзу. Зараз Байден чекає рекомендацій і висновків фахівців американського уряду з цього приводу. Дані обмеження були введені в березні 2020 року ще за попереднього президента США Дональда Трампа. Скасування заборони активно домагаються європейські країни, а також представники деяких галузей економіки США, в тому числі авіакомпанії.

Читайте також: Єврокомісія відмовилася коментувати зростання цін на вакцини Pfizer і Moderna
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...