Гейтс дав прогноз по COVID-19

182
1 хвилина
Гейтс дав прогноз по COVID-19
На думку мільярдера, застосовувані методи тестування та відстеження дозволяють багатьом країнам швидко знаходити вогнища захворювання і брати їх під контроль.

Людство повернеться до звичного життя тільки в тому випадку, якщо з'явиться вакцина проти коронавірусу. А це може статися не раніше, ніж через один або два роки.

Таку думку висловив засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, пише Le Figaro. «Ми повернемося до нормального життя не раніше, ніж через рік або два. Ми зможемо вийти з цього етапу, лише збудувавши систему, яка дозволить виключити ризик відновлення епідемії»,  — сказав Гейтс.

На його думку, застосовувані методи тестування та відстеження дозволяють багатьом країнам швидко знаходити вогнища захворювання і брати їх під контроль, повернутися до звичного життя після закінчення пандемії буде непросто.

У людей залишиться страх заразитися навіть після зняття обмежень: «Навіть влада не зможе повернути людей на стадіони до тих пір, поки не буде доведено, що лікування або вакцинація можуть виключити летальні випадки». При цьому він сподівається, що США все ж приєднаються до глобальної ініціативи під егідою ВООЗ, яка спрямована на прискорення розробки технологій з діагностики та лікування хвороби.


За матеріалами УНІАН.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...