Естонія вводить обов'язкове тестування для мандрівників з 10 країн

59
1 хвилина
Естонія вводить обов'язкове тестування для мандрівників з 10 країн
Естонія з 1 грудня запроваджує обов’язкове тестування на коронавірус для осіб з десяти країн з високим ризиком поширення нового штаму «Омікрон». Таке рішення у вівторок ухвалив уряд республіки, повідомляє місцевий портал ERR.

«Ми взяли до уваги рекомендацію наукової ради щодо „Омікрону“. На підставі наявної інформації, а також через високе поширення коронавірусної інфекції та можливих ризиків, ми прийняли рішення запровадити обов’язкове тестування для пасажирів, які прибувають з країн Південної Африки, Єгипту та Туреччини. Особи, які відмовилися проходити тестування, будуть зобов’язані дотримуватись 10-денної самоізоляції. Це правило поширюється як на вакцинованих, так і нещеплених пасажирів», — зазначив міністр охорони здоров’я та праці Естонії.

За рішенням уряду, обов’язкове тестування поширюється на осіб, що прибувають із десяти країн — ПАР, Ботсвани, Малаві, Лесото, Есватіні, Намібії, Мозамбіку, Зімбабве, а також Єгипту та Туреччини. Це обмеження спочатку діятиме протягом двох тижнів — до 15 грудня включно.

Читайте також: У Нью-Йорку рекомендували всім жителям носити маски в приміщеннях
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...