EMA отримало заявку на реєстрацію препарату Lagevrio від COVID-19

58
1 хвилина
EMA отримало заявку на реєстрацію препарату Lagevrio від COVID-19
Європейське агентство лікарських засобів (EMA) отримало заявку на видачу реєстраційного посвідчення для препарату Lagevrio для лікування пацієнтів із COVID-19. Про це йдеться у заяві регулятора ЄС.

«EMA проведе оцінку переваг та ризиків Lagevrio за прискореним графіком і може видати свій висновок протягом кількох тижнів, якщо представлені дані досить повні та демонструють ефективність, безпеку та якість ліків», — наголосили в агентстві.

Lagevrio розроблений американськими компаніями Merck та Ridgeback Biotherapeutics.

19 листопада європейський регулятор вже видав рекомендацію щодо використання цих ліків. Відповідно до неї препарат може використовуватися для лікування дорослих пацієнтів, яким не потрібна киснева підтримка і які схильні до підвищеного ризику розвитку тяжкої форми коронавірусної інфекції. Ліки повинні застосовуватися якнайшвидше після виявлення захворювання і не пізніше, ніж через п'ять днів після появи перших симптомів. Препарат не рекомендований вагітним жінкам.

Видання рекомендації для ліків, не схвалених у ЄС, в EMA пояснили необхідністю підтримки національного уряду, який може ухвалити рішення щодо використання Lagevrio до видачі реєстраційного посвідчення, наприклад у надзвичайних обставинах, через зростання захворюваності та смертності від коронавірусу.

Читайте також: Кількість летальних випадків від COVID-19 в Європі може перевищити 2 млн до 2022 року
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...