Джонсон закликав британців зробити третє щеплення від коронавірусу

71
1 хвилина
Джонсон закликав британців зробити третє щеплення від коронавірусу
Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон закликав всіх жителів країни, які отримали запрошення зробити третє щеплення від коронавірусу, негайно вакцинуватися. Про це йдеться заяві міністра.

«Вакцини допоможуть нам подолати цю зиму. Ми досягли феноменального прогресу, але наша робота ще не завершена, і ми знаємо, що захист, який забезпечують вакцини, може слабшати через пів року. Щоб захистити вас, ваших близьких і тих, хто вас оточує, будь ласка, зробіть бустерне щеплення, як тільки ви отримаєте запрошення», — сказав Джонсон.

«Ми можемо перемогти цей вірус, ми це зробимо, але лише в тому випадку, якщо ми будемо прислухатися до вчених і піклуватися один про одного», — додав він. «Це заклик до всіх: тих, хто підходить під критерії бустерної вакцинації, хто ще не отримав другу дозу або чия дитина може отримати щеплення. Вакцини безпечні, вони рятують життя і є виходом з пандемії», — сказав прем’єр.

Зараз ревакцинуватися можуть жителі Сполученого Королівства старше 50 років, медичні працівники, співробітники геріатричних пансіонатів та особи з ослабленим здоров'ям. Бустерна доза доступна тільки тим, хто зробив друге щеплення не менше ніж пів року тому.

Приблизно 86,3% жителів королівства старше 12 років (49,6 млн осіб) вже отримали першу дозу вакцини від коронавірусу. Повністю щеплені 79% британців старше 12 років (45,5 млн осіб). Майже 4 млн осіб отримали бустерну дозу.

Читайте також: ООН і ВООЗ необхідно $8 млрд на світову програму вакцинації
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...