Для закупівлі Україною китайської вакцини її ефективність має бути не менш як 70% — Степанов

30
2 хвилини
Для закупівлі Україною китайської вакцини її ефективність має бути не менш як 70% — Степанов
Україна отримає вакцину виробництва китайської компанії Sinovac Biotech протягом 30 днів після її реєстрації. Згідно з договором, вона повинна мати ефективність на рівні не менш як 70%.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 31 грудня.

«Компанія повинна 7 січня оприлюднити результати клінічних досліджень у Бразилії. Передбачено, що вакцина повинна мати ефективність не менш як 70%. Переговори з виробником тривали з вересня 2020 року. Договір підписаний українським фармпідприємством "Лекхім"», — додав міністр.

З його слів, завдяки постачанню цієї вакцини Україна отримає 1 млн 913 тисяч доз вакцини від коронавірусу. Під час першого постачання в Україну прибуде 700 тисяч доз протягом місяця після реєстрації вакцини або в країні-виробнику, або в інших країнах (США, Велика Британія, Євросоюз, Бразилія тощо.

Міністр додав, що всі вакцини, які закуповуються за держкошти, будуть безкоштовними для всіх громадян України. Крім цього глава МОЗ додав, що відомство перебуває на фінальній стадії підписання договорів з іншими компаніями-виробниками вакцин, а також має намір збільшити кількість вакцин, які постачатимуть в Україну в межах ініціативи COVAX.

30 грудня в Офісі президента повідомили, що МОЗ України уклало контракт, згідно з яким Україна отримає ще 1,9 млн доз вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac Biotech. Йдеться про закупівлю за ціною 504 грн за дозу. Там зазначили, що переговори про постачання китайської вакцини вели ще з вересня.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...