Британія припиняє авіасполучення з ПАР та ще п'ятьма африканськими країнами

81
2 хвилини
Британія припиняє авіасполучення з ПАР та ще п'ятьма африканськими країнами
Великобританія з 26 листопада тимчасово припиняє авіасполучення з ПАР, Ботсваною та ще чотирма африканськими країнами на тлі виявлення в регіоні нового штаму коронавірусу B.1.1.529, який може бути заразнішим, ніж раніше відомі варіанти. Про це повідомив голова МОЗ Сполученого Королівства Саджид Джавід.

«Агентство з безпеки в галузі охорони здоров’я Великобританії вивчає новий варіант. Необхідно дочекатися більше даних про нього, але як запобіжний засіб з півночі шість африканських країн будуть додані в „червоний список“, авіасполучення з ними буде припинено, а британці після приїзду з них повинні будуть дотримуватися карантину», — написав Джавід у Twitter. Зазначається, що до цього списку потрапили Ботсвана, Зімбабве, Лесото, Намібія, Есватіні та ПАР.

Агентство з безпеки в галузі охорони здоров'я Великобританії заявило, що виявлений у ПАР новий штам є предметом «підвищеного занепокоєння» у зв'язку з тим, що він має вдвічі більшу кількість мутацій, ніж штам «Дельта», на який зараз припадає основна кількість заражень у королівстві. У відомстві уточнили, що B.1.1.529 має мутації, які, мабуть, дозволяють йому легше заражати навіть вакцинованих людей.

Наразі вчені проводять дослідження, щоб зрозуміти, наскільки ці мутації знижують ефективність застосовуваних препаратів проти коронавірусу. Водночас влада підкреслила, що у Великій Британії поки не виявили жодного випадку зараження новим штамом.

Читайте також: Угорщина у грудні розпочне вакцинацію дітей віком 5-11 років
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...