Безплатне щеплення від коронавірусу зроблять усім охочим — Ляшко

46
1 хвилина
Безплатне щеплення від коронавірусу зроблять усім охочим — Ляшко
В Україні щеплення від COVID-19 за державні кошти отримають усі, хто цього побажає. Про це в неділю у Чернігові заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Держава передбачила ту кількість коштів, яка необхідна для покриття всього населення України старше 18 років безкоштовною і добровільною вакцинацією. Всі, хто захоче вакцинуватися — вакцинується», — сказав він.

Водночас Ляшко зауважив, що через обмежений доступ до вакцин на ринку та, відповідно, неможливість щепити всіх одночасно уряд розробив «дорожню карту» з вакцинації, яка надає пріоритет групам ризику та працівникам «критичних для держави» структур. На Чернігівщині, зокрема, першими щепитимуть медичних працівників.

Дітям профілактику коронавірусу не робитимуть, оскільки жоден з імунобіологічних препаратів від COVID-19 не проходив клінічних випробувань на неповнолітніх.

Що стосується продажу вакцин від коронавірусу в Україні, то, за прогнозами Ляшка, це може бути не раніше ІІ півріччя 2021 року.

Читайте також: Безкоштовно тест на коронавірус у Києві можна здати в 71 пункті
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...