Безкоштовно тест на коронавірус у Києві можна здати в 71 пункті

210
1 хвилина
Безкоштовно тест на коронавірус у Києві можна здати в 71 пункті
Безкоштовний тест на коронавірус у столиці сьогодні можна здати в 71 пункті тестування. Про це мер Києва заявив під час онлайн-брифінгу.

«Київ — перший в Україні за рівнем тестування на COVID-19. Сьогодні цей показник у столиці — 207 тестів на 100 тисяч населення. Ми робимо все можливе, щоб спростити процедуру тестування. Тепер за направленням лікаря аналіз на коронавірус можна здати у 71 пункті тестування. Такі пункти створені в амбулаторних комунальних закладах столиці, на базі 42 медзакладів. Підкреслю: аналіз, який кияни здають за направленням лікаря, —безкоштовний», — наголосив мер Києва.

Як зазначив Віталій Кличко, медичні бригади продовжують забирати матеріал для тестування і в пацієнтів удома — у визначених груп населення і за направленням сімейних лікарів. Зокрема, у людей з інвалідністю та людей похилого віку.

Мер нагадав, що від початку пандемії у столиці працюють окремі бригади швидкої допомоги, що спеціалізуються на викликах до хворих з підозрою на коронавірус. Таких бригад сьогодні в Києві — 25.

Загалом у столиці щодоби працюють 167 бригад швидкої допомоги вдень та 142 — вночі.

Читайте також: У п'яти областях посилять карантин через спалах СОVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...