Австрія готується до виходу із загального локдауну з 13 грудня

85
1 хвилина
Австрія готується до виходу із загального локдауну з 13 грудня
Австрія готується до виходу із загального локдауну з 13 грудня, але обмеження залишаться для нещеплених, а також необхідно визначити правила безпеки для сфери громадського харчування та готельного бізнесу. Про це заявив у вівторок новий австрійський канцлер Карл Негаммер.

«Глави федеральних земель домовилися, що локдаун завершиться. Вирішальним буде питання „Як?“. Я про це вже говорив. І ще, локдаун для нещеплених продовжиться», — сказав Нехаммер на пресконференції у Відні.

За його словами, деталі виходу з локдауну слід визначити за планом у середу в ході засідання уряду з експертами. Вихід із локдауну також має охопити сферу громадського харчування, але необхідно продумати правила безпеки від зараження коронавірусом, додав канцлер.

В Австрії зараз триває локдаун з 22 листопада по 12 грудня. Уряд із самого початку планував скасувати локдаун з 13 грудня для щеплених та перехворілих. Обмеження з цього дня продовжуватимуть діяти лише для нещеплених. Жорсткі заходи повинні сприяти тому, щоб у разі потенційного покращення ситуації щеплені та перехворіли змогли без обмежень зустріти Різдво та Новий рік.

Читайте також: ВООЗ вважає, що кожен десятий житель Європи буде інфікований COVID-19 до кінця тижня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...