Австралія розпочне випробування власної вакцини проти COVID-19 на початку 2022 року

83
1 хвилина
Австралія розпочне випробування власної вакцини проти COVID-19 на початку 2022 року
Австралія розпочне клінічні випробування вітчизняної мРНК-вакцини проти коронавірусу, створеної фахівцями науково-дослідного інституту ім. Доерті, на початку 2022 року.

Команда австралійських вчених з інституту ім. Доерті та університету ім. Монаша, зазначено у тексті, «створила перший в Австралії препарат — кандидат на мРНК-вакцину проти COVID-19» та планує розпочати його клінічні випробування на людях у 2022 році. Як очікується, у випробуваннях першої фази візьмуть участь 124 особи.

Також повідомляється, що майже 450 доз нового препарату для випробувань вже було створено на виробничих потужностях фармакологічного заводу в Мельбурні в рамках програми інвестицій уряду штату Вікторія у науково-дослідні проєкти, спрямовані на боротьбу з пандемією.

Влада Австралії заявила про розробку власної вакцини проти коронавірусу на початку 2020 року. У грудні 2020 року роботи над препаратом довелося завершити, оскільки застосування вакцини UQ-CSL v451, створеної Університетом Квінсленду та біотехнологічною компанією CSL Limited, стало причиною хибнопозитивних тестів на ВІЛ-інфекцію у кількох учасників.

Читайте також: Johnson & Johnson почала розробку вакцини від штаму «Омікрон»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...