20 медиків систем МВС та МОЗ відлетіли допомагати італійським лікарям

179
2 хвилини
Міністерство внутрішніх справ України:

Всі лікарі полетіли добровільно. За декілька днів Україна також направить в Італію гуманітарну допомогу – спеціальний вантаж дезінфекторів. Про це заявили Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Сьогодні ми літаком Нацгвардії Ан-74 відправляємо в регіон Марке 20 українських медиків. Для нас це важливий крок, правильно допомагати друзям в скрутні часи. Це вияв солідарності і конкретної допомоги. В Італії працюють багато українців, по неофіційним даним, близько 100 з них знаходяться в реанімаціях. Допомагаючи Італії, ми допоможемо собі. І дуже важливо —  українські фахівці здобудуть безцінний досвід лікування коронавірусу», —сказав Арсен Аваков.  

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що медики, які відправляються в Італію, забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту.

«Ми будемо постійно тримати зв’язок з нашими лікарями в Італії, щоб всі напрацювання, які є в лікуванні цієї хвороби, ми могли використовувати в Україні. В Італію полетіли інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи та медичні сестри, тобто всі ті, хто займається лікуванням цієї хвороби», — сказав Максим Степанов.

Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа висловив подяку Президенту України Володимиру Зеленському, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову за таку необхідну італійським лікарям допомогу та підтримку.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...