Зеленський видав розпорядження про залучення $100 млн для відновлення Східної України

236
1 хвилина
Зеленський видав розпорядження про залучення $100 млн для відновлення Східної України
Президент Володимир Зеленський уповноважив міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова підписати угоду з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) про позику «Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження (проєкт 3В)». Відповідне розпорядження №464/2020 р. від 14 вересня оприлюднено на сайті глави держави.

Розпорядженням також затверджено склад делегації України для участі в переговорах з МБРР щодо укладення відповідної кредитної угоди.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 2 вересня схвалив залучення позики на суму $100 млн від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на проєкт «Східна Україна: возз'єднання, відновлення і відродження (проєкт 3В)».

Кредит планується залучити на термін 27 років з пільговим періодом 12 років з плаваючою ставкою LIBOR плюс змінний спред.

Згідно з даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, проєкт передбачає інвестиції у відновлення сільського господарства через реалізацію окремих с/г субпроєктів, спрямованих на подолання наслідків збройної агресії Росії на території Луганської області, підконтрольної уряду України.

Читайте також: Держуправління справами просить з бюджету 1 мільярд на медпослуги для чиновників
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...