Зеленський підписав закон, що дозволяє отримати 1,2 млрд євро від ЄС

466
1 хвилина
Зеленський підписав закон, що дозволяє отримати 1,2 млрд євро від ЄС
Президент Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Меморандуму і Кредитної угоди між Україною і Євросоюзом про отримання 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги.

Про це повідомляє на пресслужба ОПУ в понеділок, 14 вересня.

ВР ухвалила закон про ратифікацію даної угоди 25 серпня.

«Реалізація положень меморандуму і зазначеної угоди дасть можливість залучити додатковий кредитний ресурс Євросоюзу, який буде направлений на підтримку макроекономічної стабільності, платіжного балансу та реалізації реформ в нашій державі. Виплата коштів буде здійснюватися двома траншами по 600 млн євро кожен», — повідомили в ОПУ.

Меморандум визначає загальні передумови для виділення коштів, а також визначає заходи в рамках реалізації реформ, необхідних для отримання другого траншу допомоги ЄС.

Заходи стосуються медичних закупівель, податкової та митної реформ, функціонування судової системи, державного управління, корпоративного управління для державних підприємств, функціонування ринку газу.

Нагадаємо, за закон про ратифікацію Меморандуму і Кредитної угоди про отримання «винятковою» макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 1,2 млрд євро 25 серпня проголосували 248 нардепів Ради.

Читайте також: Мінфін заклав у держбюджет-2021 дефіцит понад 270 млрд грн
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...