Заробітчанам даватимуть держгроші на старт бізнесу при поверненні в Україну

51
1 хвилина
Заробітчанам даватимуть держгроші на старт бізнесу при поверненні в Україну
Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 27 січня, підтримав запровадження допомоги для «економічної реінтеграції» трудових мігрантів при поверненні на Батьківщину. Про це у своєму Telegram-каналі написав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає УНН.

«Трудові мігранти зможуть отримати грантову підтримку на власну справу. Таку законодавчу ініціативу підтримали на засіданні уряду та пропонуємо на розгляд Верховній Раді. Документ передбачає, що людина, яка повернулася в Україну й хоче відкрити власну справу, могла взяти на цю потребу до 150 тисяч гривень», — повідомив Прем’єр.

Одна з головних умов ініціативи полягає в тому, що людина має інвестувати й власні кошти у суму не меншій ніж та, що була видана державою.

Потреба в українських працівниках є у багатьох країн Європи, серед яких — Німеччина, де станом на травень 2020 року потрібно було 300 тисяч робітників, Франція — 200 тисяч, Велика Британія — 80 тисяч. За кордоном готові працювати 5-6 млн наших громадян.

В експертних колах зазначали, що станом на жовтень 2020 року, попри пандемію, лише у Польщі легально працювали 480 тисяч українців, і їхня кількість зростає. Однак, точно порахувати кількість трудових мігрантів неможливо.

Читайте також: НБУ заборонив банкам прописувати умови договорів дрібним шрифтом
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...