За програмою 5-7-9 за тиждень видали 820 млн грн

250
2 хвилини
За програмою 5-7-9 за тиждень видали 820 млн грн
За останній тиждень банки-учасники Програми «Доступні кредити 5-7-9%» видали 322 кредити на загальну суму в 820 мільйонів гривень. Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

72% (592 мільйон гривень) від загальної суми укладених угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 15% (120 мільйонів гривень) – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 13% (108 мільйонів гривень).

«Від моменту старту (з 1 лютого 2020 року) банки в рамках програми видали 4127 позик на загальну суму майже в 10 мільярдів гривень. Більше половини цих коштів було видано за останні 2 місяці після кінцевої модернізації програми під вимоги підприємців в реаліях коронакризи», – повідомив Петрашко.

Він додав, що з цих коштів 7,7 мільярда гривень – це рефінансування попередньо отриманих позик, 1,6 мільярда гривень підприємці отримали на капітальні інвестиції та 515 мільйонів гривень – на поповнення оборотних коштів.

Нагадаємо, позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.

Читайте також: Зеленський продовжив мораторій на стягнення майна за валютними кредитами
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...