За 8 місяців карантину безробітним виплатили понад 13 млрд грн – Мінекономіки

238
1 хвилина
За 8 місяців карантину безробітним виплатили понад 13 млрд грн – Мінекономіки
Упродовж карантину виплати допомоги безробітним, які зареєстровані у центрах зайнятості, склали 11,5 млрд грн ще 2,8 млрд грн виділили із фонду боротьби з COVID-19 на програму допомоги по частковому безробіттю (уже профінансовано 2,5 млрд грн). Про це повідомив міністр економіки Ігор Петрашко, передає пресслужба міністерства.

«Боротьба з безробіттям може бути ефективною лише при комплексному підході. З цією метою ми запустили різні механізми підтримки. Це і програма по частковому безробіттю, завдяки якій вдалося зберегти робочі місця для 373 700 громадян.

Це і програма «5-7-9», однією з умов якої було збереження чисельності персоналу. Це і посилення роботи регіональних служб зайнятості, за сприяння яких за період карантину роботу отримали 419 000 людей», – сказав Петрашко.

За його словами, фінансування програм для підтримки безробітних та підприємців у період карантинних обмежень на постійному контролі уряду, який у разі потреби оперативно вносить зміни в законодавчу базу для додаткового виділення коштів.

«Так, останніми урядовими ініціативами для програми допомоги по частковому безробіттю додатково було виділено 80 млн грн, а для покриття потреб у своєчасній виплаті допомоги по безробіттю – майже 1,2 млрд грн», – додали у міністерстві.

Читайте також: На виплату держборгу України пішла кожна восьма гривня доходів бюджету-2020
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...