Японія виділить ще майже $16 млрд на підтримку населення в умовах пандемії

342
1 хвилина
Японія виділить ще майже $16 млрд на підтримку населення в умовах пандемії
Уряд Японії ухвалив рішення включити витрати у розмірі понад 1,8 трлн єн (майже $15,8 млрд) на додаткову фінансову допомогу населенню в умовах пандемії до проєкту державного бюджету на 2021 фінансовий рік (розпочнеться 1 квітня 2021 року). Ці кошти підуть на нарахування особливих балів, які можна обміняти на товари та послуги, повідомила газета Yomiuri.

У розмірі до 20 тис. єн ($174) їх зможуть отримати всі власники пластикових карток посвідчення особи. Ця сума нараховуватиметься частинами за згодою прив'язати ці картки до банківського рахунку, використовувати їх як посвідчення державної медичної страховки тощо.

Крім допомоги населенню такий захід покликаний сприяти активнішому впровадженню у Японії єдиних карток реєстрації особистості, які у перспективі мають стати універсальним засобом для всіх розрахунків і операцій. Зараз в країні їх має лише більше ніж 39% жителів.

19 листопада уряд Японії затвердив новий пакет заходів підтримки економіки та населення країни в період пандемії приблизно у 78,9 трлн єн ($691,5 млрд). Влада виділить на ці цілі з бюджету 55,7 трлн єн ($488,2 млрд). Решту коштів у 23,2 трлн єн ($203,3 млрд) передадуть приватним компаніям у вигляді інвестицій.

Читайте також: МВФ надасть Україні 700 млн доларів за програмою stand-by
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...