Вже понад 30 тисяч українців подали заявки на «карантинні» 8 тисяч грн

186
1 хвилина
Вже понад 30 тисяч українців подали заявки на «карантинні» 8 тисяч грн
Після запуску реєстрації на отримання від держави 8 тисяч гривень одноразової допомоги малому бізнесу через карантинні обмеження подали заявки вже понад 33 тисячі українців. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, передає УНН.

«Станом на 16:00 ми маємо вже понад 33 тисячі українців, які успішно скористалися онлайн-послугою „одноразова допомога застрахованим особам“. Хочу зазначити, що з 11:00 ранку...ми маємо дуже високе навантаження і певну нестабільність роботи послуги. Подання заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги доступне до 31 грудня... перше прохання від нас — не намагатися отримати послугу саме сьогодні... В нас під час пікових навантажень було десь 1000 заявників в одну секунду — це дійсно шалений попит», — зазначив він.

Нагадаємо, відсьогодні, з 14 грудня, портал «Дія» почав приймати заявки на отримання від держави 8 тисяч гривень одноразової допомоги малому бізнесу через карантинні обмеження, послугою вже встигли скористатися понад 5 тисяч осіб.

Через деякий час у «Дії» зафіксували затримки у роботі через рекордну кількість користувачів, не всім вдавалося подати заяву на отримання виплат.

Читайте також: Уряд направив 6 млрд гривень до Фонду боротьби з COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...