ВР розгляне проект держбюджету-2021 на початку листопада

217
2 хвилини
ВР розгляне проект держбюджету-2021 на початку листопада
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прогнозує, що проєкт державного бюджету України на наступний рік Верховна Рада розгляне на початку листопада, передає Інтерфакс-Україна.

«Сподіваюся, найближчим часом він (проєкт держбюджету до першого читання) буде підготовлений, і після того, як відбудуться вибори, і ми, згідно з планом графіка нашої роботи, повернемось до Верховної Ради з 3 листопада. І я впевнений, що ми зможемо розглянути цей законопроєкт», – сказав Разумков на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок.

Він звернувся до профільного комітету, інших парламентських комітетів і до уряду «оперативно допрацювати «проєкт держбюджету на 2021 рік» для того, щоб ми ухвалили його вчасно».

«Наразі 20-го ми його не зможемо розглянути, але щоб ми скоротили терміни під час підготовки його, і ухвалення його, щоб ми в новий рік зайшли з нормальним бюджетом, наскільки це можливо у цих непростих умовах», – сказав Разумков.

Спікер пояснив, що законопроєкт про держбюджет на наступний рік, який планували розглянути 20 жовтня, не підготовлений до розгляду в першому читанні, і це пов'язано з непростою ситуацією з Covid-19, зокрема у Верховній Раді.

Разумков нагадав, що у п'ятницю не відбулося засідання бюджетного комітету з технічних причин, і «згідно з чинним законодавством, документ, який ми мали розглядати завтра, не готовий... тому що і народні депутати з ним ще не ознайомилися, і комітет ще не ухвалив відповідне рішення».

Читайте також: Нардеп Железняк заявив про зрив засідання бюджетного комітету
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...