В Україні запровадили держрегулювання цін на бензин та дизельне паливо

254
1 хвилина
В Україні запровадили держрегулювання цін на бензин та дизельне паливо
Кабінет міністрів України ввів державне регулювання роздрібних цін на бензин і дизельне паливо. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства економіки, передає ZIK.

Кабмін вніс зміни до «карантинної» постанови № 1236 від 9 грудня 2020 року. На період дії карантину встановлено граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (не більше 7 гривень за літр) та бензину (не більше 5 гривень за літр).

При цьому середня вартість дизпалива (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm), що включає митні платежі (акцизний податок і ПДВ), повинна розраховуватися на підставі даних Platts CIF NWE за попередній календарний місяць/декаду.

Здійснювати розрахунки повинен НАК «Нафтогаз України», який буде їх надавати Мінекономіки не пізніше 3 числа кожного місяця, а міністерство публікуватиме середні ціни одного літра дизельного палива і бензину до 5 числа кожного місяця.

Згідно з розрахунками, середня ціна на травень з урахуванням граничної націнки повинна становити 27,89 гривень за літр дизельного палива, бензину — 30,22 гривні за літр.

Читайте також: В Україні за чотири місяці кількість безробітних зменшилася на 12%
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...