В Україні презентували путівник для іноземних інвесторів

296
1 хвилина
В Україні презентували путівник для іноземних інвесторів
В Україні вперше розробили та презентували всеохоплюючий путівник для іноземних інвесторів UkraineInvest Guide. Це аналітичний інструмент, в якому можна знайти інформацію про інвестиційні проєкти, про ресурсний потенціал країни, про зміни в регуляторній політиці. Про це повідомив Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці.

«Презентація оновленого гайда для інвесторів – це початок великої історії для популяризації України як країни привабливої для інвестицій», – сказав прем’єр.

Зазначається, що у гайді можна знайти інформацію про кожну галузь української економіки: від сільського господарства та енергетики до інфраструктури та ІТ-галузі. «UkraineInvest Guide» буде оновлюватися щоквартально, щоб інвестори були забезпечені найактуальнішою інформацією.

Також Шмигаль повідомив, що Уряд разом з Офісом Президента вже розпочав збір перспективних інвестиційних проєктів – з-поміж 600 було обрано 60 найбільш привабливих. Команда UkraineInvest відкрита до діалогу і готова допомогти кожному інвестору потрібними даними про проєкти та галузі для інвестування саме в Україні.

Читайте також: Нацбанк змінить договори про надання фінансових послуг
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...