В Україні підвищили тарифи на тепло для населення на 2021 рік

132
1 хвилина
В Україні підвищили тарифи на тепло для населення на 2021 рік
В Україні Національна комісія з питань державного регулювання енергетики та комунальних послуг підвищила тарифи 23 теплоелектростанцій на тепло для населення в 2021 році. Про це йдеться у відповідному рішенні НКРЕКП.

Зазначається, що рішення ухвалили на підставі звернення представників ТЕЦ. Середі регіонів найменше підвищили тариф для Дніпровської ТЕЦ — на 5,5%, а найбільше — для столичної «Євро-реконструкції» де ціна зросте на 49,7%.

Середньозважений тариф на тепло для населення після підвищення становитиме 1 121,71 грн/Гкал. Найвищий тариф в результаті зростання цін має Сєвєродонецька ТЕЦ — 1 471,54 грн/Гкал, а найнижчий — у ТЕЦ-2 Есхар (Харківська область) — 653,99 грн/Гкал.

Що стосується обґрунтувань такого підвищення тарифів, то регулятор заявив про значне зниження обсягів виробництва теплової енергії, підвищення заробітної плати для співробітників ТЕЦ, зростання цін на вугілля і газ та зростання витрат на послуги з розподілу газу.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроєкт, згідно з яким в Україні введуть абонплату на всі комунальні послуги, крім електроенергії. Серед іншого, документ передбачає щомісячний перерахунок тарифів на опалення.

Читайте також: Україна до кінця року залучить кредит від Deutsche Bank на суму до 350 млн доларів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...