Уряд змінив порядок призначення субсидій та соцдопомоги для певних категорій громадян

144
1 хвилина
Уряд змінив порядок призначення субсидій та соцдопомоги для певних категорій громадян
Кабінет міністрів України змінив порядок призначення житлових субсидій та виплат державної соціальної допомоги для деяких категорій населення. Відповідне рішення підтримали урядовці на сьогоднішньому засіданні, передає УНН.

«Проектом акту пропонується внести зміни до порядку призначення житлових субсидій, до порядку призначення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і до порядку призначення виплати держдопомоги сім’ям з дітьми. Змінами ми даємо можливість призначати житлові субсидії, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, допомогу на дітей одиноким матерям і особам, яким надається допомога по частковому безробіттю на період карантину», — сказала міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

За її словами, спрощується можливість у частині вимоги обов’язковості сплати ЄСВ на обов’язкове державне соціальне страхування у розмірі не менше від мінімального, сумарно протягом 3 місяців.

Окрім того, для цих категорій громадян буде враховуватися до середньомісячного сукупного доходу фактично отримані ними доходи.

Читайте також: Шмигаль назвав низку об’єктів, які хочуть виставити на приватизацію у 2021 році
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...