Уряд виплатить 1,4 млрд грн компенсації споживачам електроенергії через її подорожчання

2363
1 хвилина
Уряд виплатить 1,4 млрд грн компенсації споживачам електроенергії через її подорожчання
Міністерство соціальної політики підготувало проект постанови про виплати компенсацій за подорожчання електроенергії споживачам, які встановили електроопалення. Зі спеціального фонду держбюджету на компенсації виділять 1,4 млрд грн.

Проект постанови розміщено на сайті Федерації профспілок для обговорення, повідомляє 112.

Гроші спрямують на виплату компенсацій за спожиту електроенергію у І кварталі 2021 року. Компенсації виплачуватимуть у зв'язку з відміною окремих знижених тарифів деяким категоріям споживачів, окрім тих, які вже отримують житлову субсидію.

З 1 січня 2021 року компенсації надаватимуть таких категоріям споживачів:

  • населення, яке проживає у житлових будинках (житлові будинки готельного типу, квартири та гуртожитки), обладнаних електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 року мало право на знижену ціну;
  • населення, яке не проживає у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, і станом на 31 грудня 2020 року мало право на знижену ціну;
  • багатодітні, прийомні та дитячі будинки сімейного типу.
Нагадаємо, 1 січня набула чинності постанова КМУ про скасування пільгового тарифу на перші 100 кВт на рівні 90 копійок. Нові тарифи на електроенергію для населення діятимуть до 31 березня 2021 року.

Читайте також: Батьки платитимуть за харчування у дитсадках у повному обсязі – КМДА
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...