Уряд схвалив концепцію економічного розвитку Донецької та Луганської областей

64
1 хвилина
Уряд схвалив концепцію економічного розвитку Донецької та Луганської областей
Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 23 грудня, схвалив концепцію економічного розвитку підконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей.

Як повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, концепція передбачає відновлення економіки спершу в підконтрольних Україні районах, а після повернення окупованих територій — по всьому Донбасу.

«Ці території потребують додаткових стимулів, які створять привабливий майданчик для залучення інвестицій. Зокрема, йдеться про розвиток у напрямі реального сектору економіки, індустріалізації, розбудови критичної інфраструктури та логістики тощо», — зазначив прем'єр-міністр.

За його словами, ця концепція є основою для економічного відновлення територій Донецької та Луганської областей.

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков наголосив, що для відновлення цих територій Україні потрібно $20 млрд, а тому необхідно заручитися підтримкою інвесторів. На його думку, саме ця концепція зможе створити можливості та стимули для інвестицій, зокрема через:

  • визначення територій і кластерів пріоритетного розвитку;
  • запровадження податкових стимулів у вигляді спрямування частини прибутку підприємств на реінвестування у власний розвиток;
  • поширення стандартів міжнародних комерційних арбітражів;
  • страхування військово-політичних ризиків;
  • розвиток інфраструктури.
Читайте також: Більше половини українців не підтримують ідею відставки Зеленського - опитування
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...