Уряд припинить виплачувати ФОПам допомогу на дітей

353
1 хвилина
Уряд припинить виплачувати ФОПам допомогу на дітей
Кабінет міністрів України припиняє виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям з вересня поточного року. Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики.

Зазначається, що виплати під час карантину надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування, і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Проте, в уряді вважають, що послаблення карантинних обмежень дало змогу більшості фізичних осіб-підприємців відновити свою діяльність.

Крім того, в червні й першій половині липня поточного року чисельність ФОПів в Україні збільшилась майже на 5 тисяч. Вони обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, що дозволяло їм отримувати допомогу на утримання дітей.

За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, тимчасова державна програма допомоги виявилася успішною.

«Ми реально допомогли сім’ям підприємців з дітьми у складний період і підтримуємо зараз. У зв’язку з покращенням умов підприємницької діяльності ця тимчасова державна програма завершується у вересні».

Нагадаємо, нещодавно Марина Лазебна заявила, що з наступного року підвищать соціальні виплати пенсіонерам старше 75 років. Міністр запевнила, що це буде щомісячна надбавка до пенсії.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...